FAQ

Відкриття рахунку

Як створити обліковий запис на веб-сайті?

Для створення профілю на сайті геймеру необхідно натиснути клавішу «Реєстрація» (розташована праворуч у верхньому кутку). Під час реєстрації важливо вказувати достовірну інформацію про особистість.

Не надійшов лист-підтвердження реєстрації: що робити?

Спочатку потрібно зайти на електронну пошту, відкрити та перевірити папку «Спам». У деяких випадках лист може бути надісланий автоматично. Також рекомендується перевірити коректність роботи поштової скриньки – чи справно приймаються та доставляються листи з інших адресатів. Якщо електронна пошта працює без збоїв, але лист від нашої компанії не вдалося виявити в жодній папці («Вхідні», «Спам»), то, можливо, була допущена помилка під час написання адреси. У такому випадку слід повторно вказати свій e-mail на сторінці створення профілю. Якщо жоден з варіантів не допоміг вирішити проблему, слід надіслати відповідний запит операторам технічної підтримки. Зв’язатися з ними можна через чат (розташований у футері сторінки в нижньому правому кутку).

Якою валютою пропонується відкрити рахунок?

Відкрити рахунок можуть в одній валюті – UAH.

Чи є можливість відкрити кілька рахунків?

Одному користувачеві дозволяється відкрити лише один рахунок. Якщо в процесі ідентифікації клієнта у нього буде виявлено кілька рахунків, то ми залишаємо за собою право блокувати їх разом із виграшами на них. Створити новий профіль можна лише у тому випадку, якщо Компанія дозволить це зробити. Усі, хто з якихось причин забув свої реєстраційні дані, вказані на етапі створення профілю, може відновити їх, скориставшись опцією «Відновити пароль». Для цього достатньо натиснути на піктограму питання у вікні, щоб вказати пароль. Також можна зв’язатись із представниками техпідтримки для отримання подальших інструкцій.

Чи можуть особи, яким не виповнилося 21 рік, створити обліковий запис на сайті?

Ні, такої можливості немає. Реєструватися на сайті мають право лише фізичні особи, яким виповнився 21 рік та більше. При цьому вони повинні бути дієздатними та не мати обмежень щодо участі в азартних іграх. Важливо: користувачі не повинні бути в стані алкогольного сп’яніння або під впливом наркотичних речовин. До користувачів також висувається ще одна умова: вони не повинні рахуватися в реєстрі осіб, стосовно яких застосовується обмежений доступ до ігрового порталу.

Особистий кабінет та персональна інформація

Інструкція по відновленню пароля від особистого кабінету: що потрібно зробити?

Щоб відновити пароль, користувачеві потрібно натиснути на піктограму запиту у вікні для введення пароля. Потім на електронну пошту буде надіслано листа з подальшою інструкцією з відновлення пароля.

У разі швидкої реєстрації за допомогою номера телефону слід ввести мобільний номер у вікно відновлення. Після цього новий пароль надходить у СМС-повідомленні.

Не надійшло посилання для відновлення пароля: що робити?

Спочатку потрібно переглянути папку «Спам». Якщо там або в папці «Вхідні» нічого не буде, рекомендується перевірити правильність написання своєї електронної пошти. Ви можете повторно ввести свій e-mail. Якщо вирішити цю проблему самотужки не вдасться, то потрібно зв’язатися з операторами технічної підтримки через онлайн-чат.

Що потрібно робити у разі зміни електронної пошти адреси?

Електронна пошта використовується користувачем як логін для входу в особистий кабінет. У зв’язку з цим здійснювати зміну електронної пошти не бажано, щоб забезпечити свою фінансову безпеку (така дія може розглядатися як зміна власника облікового запису). Спочатку потрібно зробити все можливе для відновлення контролю над електронною поштою. Якщо всі зусилля виявляться марними, потрібно зв’язатися з представниками технічної підтримки.

Під час створення профілю або внесення особистих даних було вказано неправильну інформацію: що робити?

Наша Компанія просить кожного користувача уважно перевіряти інформацію, що вказується під час заповнення профілю. Якщо ми виявимо неточні або неправдиві відомості, то маємо право зробити блокування рахунку з подальшим анулюванням всіх виграшів. Якщо помилки були допущені мимоволі, рекомендуємо зв’язатися з операторами техпідтримки. Після цього вони спробують ідентифікувати власника особового рахунку.

Грошові транзакції

Як зробити депозит?

Поповнити баланс можна будь-яким способом на вибір, доступний у країні користувача. Для цього потрібно зайти до особистого кабінету, відкрити розділ «Каса» та вибрати вкладку «Поповнити рахунок». Потім потрібно визначитися з платіжною системою та провести платіж. Мінімальне поповнення – 25 UAH.

Гроші не зарахувалися щодо: мої дії?

Служба підтримки розглядає претензії клієнтів лише після пред’явлення скан-копії або фотографії квитанції про оплату або чека, що може підтвердити проведення грошової операції. Також підійде виписка з банку про транзакцію.

Чи передбачені привілеї за внесення депозиту?

Для отримання бонусу за поповнення рахунку потрібно активувати спеціальний промокод. Докладніше про активні бонусні заохочення написано в розділі «Акції».

Чи передбачено комісію за поповнення балансу?

Компанія не стягує комісію за фінансові операції. Однак вона може нараховуватись під час конвертації валюти системою оплати або банком-емітентом картки користувача.

Чи можна поповнити рахунок із чужого гаманця, банківської картки, іншої платіжної системи?

Користувачам дозволяється використовувати лише власні банківські картки або віртуальні гаманці. Чужі карти або гаманці не можуть використовуватись для внесення депозиту.

Як оформити заявку на зняття коштів?

Для цього в особистому кабінеті необхідно відкрити вкладку «Каса». У меню «Виведення» потрібно ввести суму для зняття. Важливо: виведення коштів можливе за допомогою системи оплати, яка використовувалася для внесення депозиту.

Що потрібно зробити перш ніж виводити гроші?

Перш ніж подавати заявку на висновок, необхідно перевірити, чи пройдено верифікацію облікового запису. Заявка на зняття виграшу буде оброблена одразу після того, як Компанія перевірить правдивість та достовірність зазначеної користувачем інформації.

Яка швидкість зарахування коштів?

Перевірка зазначеної інформації під час першого виведення грошей може тривати до 48 годин. Після верифікації облікового запису всі наступні заявки на зняття виграшів будуть оброблятися протягом декількох секунд.

Чому згорів бонус?

Згідно з правилами акції, бонусні кошти анулюються одразу після закінчення акційної пропозиції.

Скачать