Свято «Жінок-Мироносиць»

Свято «Жінок-Мироносиць»
 

 22 квітня, в третю неділю після Пасхи, в Спасо-Преображенському Кафедральному соборі, за ініціативи благочинного, протоієрея Андрія Бобрика, після пізньої Божественної літургії на території храму було організовано для всіх прихожанок на честь неділі жінок-мироносиць святковий музичний та вокальний концерт і різноманітні майстер-класи для дітей.

Свято почалося із теплих слів привітання отця Андрія, а продовжили цю приємну естафету за чітким сценарієм камерний квінтет «Мініатюра» музичної школи №3, хореографічний ансамбль «Надія», тріо бандуристок «Мальвочки», учасник всеукраїнського проекту «Голос Країни» 8 сезону Анрі Болквадзе, Інеса Локарєва та Олександр Воєвода, студенти мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка, Тимофій Канарян і Єлизавета Гречана, котрі виконали пісні присвячені любові та подвигу материнства і значимості дружини в збережені родинних цінностей.

На цьому свято не закінчилося, адже для дітей та всіх присутніх чекали творчі майстер-класах від талановитих волонтерів: тістопластика, аплікація, орігамі, квілінг та боді-арт. Батьки та діти, прихожани, гості щиро дякували за організоване для них свято і теплий настрій.