Місіонерська Божественна літургія

Місіонерська Божественна літургія
 
 18 березня, в четверту неділю Великого посту, в Спасо-Преображенському Кафедральному соборі відбулася Місіонерська Літургія з поясненнями для дітейта молоді. 

Для кожної віруючої людини Божественна літургія є серцевиною християнського життя. Згідно з традицією і практикою Православної Церкви дитина є учасником Таїнства Євхаристії з моменту хрещення – в младенчестві по вірі батьків, а згодом має стати свідомим членом євхаристійної громади.
Сьогоднішня реальність така, що діти прийшовши на богослужіння швидко втомлюються від того, що не розуміють Літургію та завершуваних дій. В результаті дитина переходячи в підлітковий період, швидко втрачає інтерес до богослужбового життя, починаючи вважати, що в Церкві все нудно і не цікаво. На подолання цих фундаментальних проблем в житті молодих християн і були спрямовані основні особливості нашого місіонерського богослужіння.

Під час богослужіння благочинний Спасо-Преображенського Кафедрального собору протоієрей Андрій Бобрик та клірик протоієрей Іван Шемедюк пояснювали для дітей та молоді зміст і значення основних моментів Божественної Літургії у формі коментарів.
Участь у Літургії прийняли вихованці недільної школи, молодіжного клубу та їх батьки. Без сумніву, таке богослужіння дало можливість дітям краще зрозуміти хід служби і в подальшому ще більш осмисленіше брати участь у звершенні Літургії.