Свято «Масляної» для дітей та молоді з інвалідністю

Свято «Масляної» для дітей та молоді з інвалідністю
 При Спасо-Преображенському соборі відбулося свято «Масляна» та заговини перед Великим постом для дітей та молоді з інвалідністю.
Масляна – це одне з найулюбленіших свят Київської Русі. Припадає воно на останній тиждень перед початком Великого посту. У ці дні люди пригощали один одного смачними млинцями, варениками. Грали у веселі ігри, співали, жартували. І ми сьогодні зібралися аби разом повеселитися, пожартувати та примиритися один з одним. Тому учні недільної школи та учасники молодіжного клубу зібралися аби разом корисно і весело провести час та примиритись між собою.
На початку свята аніматори з колективу арт-студії «Анімато» провели для діток нове, незвичайне неонове (лазерне) шоу.
Далі на дітей та батьків чекали цікаві конкурси та розваги: «Готуємо млинці», «Мамині помічники», «Відгадай який млинець на смак» та інші. Усі разом з великим задоволенням танцювали і веселились.
Після концертної програми до присутніх звернувся керівник недільної школи та молодіжного клубу протоієрей Іван Шемедюк побажавши усім постаратися під час посту оновитися у своїй душі подібного до того, як весною оновлюється і воскресає природа аби чистим і світлим зустрітити «свято свят» - Воскресіння Христове. З вітальним словом звернулася і старший викладач недільної школи Друзь Людмила.
Вкінці свята на дітей чекали подарунки і солодкий стіл.