Митрополит Іоасаф зустрівся з особливими дітками

Митрополит Іоасаф зустрівся з особливими дітками
 

 17 грудня у Спасо-Преображенському Кафедральному соборі вихованці недільної школи для дітей з особливими потребами привітали митрополита Іоасафа, батьків та гостей зі святом дня пам´яті святителя Миколая Чудотворця.
Вони підготували святковий захід «Вечір в очікуванні святого Миколая Чудотворця в одній  українській сім´ї».
У цій історії діти прагнули показати, що святий Миколай лише тоді приносить дарунки, коли дитина щиро молиться до Бога, гарно навчається у школі, не лінується ніколи і у всьому допомагає батькам. Дітвора із задоволенням виконувала пропоновані їм ролі героїв: батька, матері, дітей, ангелят. Історія супроводжувалася співом пісень, святковими привітаннями та інструментальними номерами. Зокрема, вихованці недільної школи з великою радістю виконали пісні «Виглядаю Миколая», «Ходить по землі святий Миколай», «Ішов Миколай лужком, бережком». 
Після святкового заходу митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф привітав дітей та батьків зі святом, побажавши аби кожен наслідував приклад життя святителя Миколая Чудотворця, який себе повністю віддав на служіння Богу і людям. Владика вручив кожному солодкий подарунок.
Також до митрополита Іоасафа зі словами вдячності за постійну підтримку діток з інвалідністю та батьків, які їх виховують, звернулася голова Кіровоградської обласної громадської організації батьків дітей з інвалідністю «Серце матері» Шукрута Людмила.
Священик Іоанн Шемедюк від імені батьків і дітей привітав Владику з 10-річчям архієрейської хіротонії побажавши Божого благословення, міцного здоров´я та подальшого успішного служіння. Діти в знак своєї любові подарували Архіпастирю зимовий подарунок. 
Усі учасники свята були раді, щасливі і переповнені позитивними емоціями.