10-річчя архієрейської хіротонії Високопреосвященнішого митрополита Іоасафа

10-річчя архієрейської хіротонії Високопреосвященнішого митрополита Іоасафа
 

 16 грудня 2017 р., в день пам´яті преп. Савви Сторожевського, вся повнота Кіровоградської єпархії відзначає  10-річчя архієрейської хіротонії свого Правлячого архієрея Високопреосвященнішого Іоасафа митрополита Кіровоградського і Новомиргородського. Саме в цей день в 2007 р. Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром та собором архієреїв Української Православної Церкви в трапезному храмі Києво-Печерської Лаври архімандрит Іоасаф був рукоположений в сан єпископа.
Святкову Божественну літургію з нагоди ювілею в Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці очолив Високопреосвященніший митрополит Іоасаф у співслужінні священиків - благочинних єпархії та духовенства храмів обласного центру. 
В кінці богослужіння Владику Іоасафа від імені священнослужителів та віруючих Кіровоградської єпархії з річницею архієрейської хіротонії привів голова Інформаційно-просвітницького відділу єпархії протд. Іоанн Ганчин.
Цього дня за Літургією Правлячому архієрею також співслужив гість з Новокаховської єпархії, першої кафедри митрополита Іоасафа, прот. Петро Порчук. Він зачитав привітання від архієпископа Новокаховського та Генічеського Філарета з визначною ювілейною датою - 10-річчям архієрейської хіротонії.
Після цього Керуючий Кіровоградською єпархією звернувся до всіх з архіпастирським словом, у якому висловив щиру вдячність за молитви та щирі слова привітань. Також Владика Іоасаф за старанні труди  на славу Святої Церкви та особливу активність у місіонерській діяльності нагородив найактивніших кліриків обласного центру єпархіальною нагородою - медаллю святої праведної Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя.
Після нагороджень Правлячого архієрея привітали діти священиків, духовенство єпархії та представники православної громадськості області.